Doğal Sabunlar

110 gr

Polente Natural Çay Ağacı Sabunu, Çay Ağacı Uçucu Yağı sayesinde akne, sivilce, siyah nokta sorunu yaşayan yağlı, karma ve normal ciltlere mükemmel bir temizlik sağlar.  Aktif Karbon sayesinde yağlanmayı kontrol altına alırken gözeneklerin temizlenmesini kolaylaştırır. Hindistan Cevizi Yağı ve Naturel Zeytinyağı ile besleyiciliği arttırılmış olan Çay Ağacı Sabunu günlük olarak cilt ve makyaj temizliğinde kullanılabilir. Cildinizi sıradan sabunlar gibi olumsuz etkilemeyen bu özel sabunla tanışın!

ADET
₺28,00 KDV Dahil
Doğal Sabunlar

110 gr

Polente Natural Gold Milk Sabunu, süt ve özel bir baharat karışımı ile üretilmektedir. Özellikle Zerdeçal ve Zencefil içeriği onu cilt bakımında çok özel bir yere koyar. Nazik şekilde cildi temizlerken zerdeçal ve diğer baharatlar sayesinde leke sorunlarına fayda sağlar. Tüm ciltlerin günlük kullanımına uygun olan Gold Milk Sabunu süt içeriği sayesinde oldukça hafif bir yapıya sahiptir ve cildi irite etmeden arındırır. Yoğun olamayan akne-sivilce sorunları ve leke sorunları için tercih edilebilir. Doğal ve sağlıklı içeriği sayesinde cildinizi zehirli içeriklerden uzak tutarak sağlıkla temizleyen benzersiz bir sabun ile tanışın!

ADET
₺38,00 KDV Dahil
Doğal Sabunlar

110 gr

Polente Natural Eşek Sütü Sabunu içeriğindeki yüksek miktardaki süt sayesinde cildi nemlendirerek nazikçe temizler. Mineral oranı çok yüksek olan Eşek Sütü cildin aydınlık ve sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Leke sorunu yaşayan ve neme ihtiyaç duyan ciltlerin tercihi olan Eşek Sütü Sabunu günlük olarak cildin arınması ve temizlenmesi için kullanılabilir. Naturel Zeytinyağı ile el yapımı olarak üretilen Eşek Sütü Sabunu doğal içeriği ile cildinizi kimyasallardan uzak tutarak en sağlıklı şekilde temizler. Tüm ciltler için uygun olan bu doğal sabunla tanışın!

ADET
₺38,00 KDV Dahil
Doğal Sabunlar

110 gr

Polente Natural Keçi Sütü Sabunu yüksek oranda Organik Keçi Sütü kullanılarak üretilmektedir. Keçi Sütü Sabunu cildi iritasyona maruz bırakmadan nazikçe ve etkili şekilde temizler bu sayede tüm cilt tipleri için uygun harika bir temizleyicidir. Mineraller açısından oldukça zengin olan keçi sütü aynı zamanda proteinler ve yağ asitleri tarafından da çok zengindir bu sayede cilt dokusunu mükemmel şekilde nemlendirir. Kremsi dokusuyla eşsiz olan Keçi Sütü Sabunu ile tanışın!

ADET
₺32,00 KDV Dahil
Doğal Sabunlar

110 gr

Polente Natural Bentonit Kil Sabunu, detoks etkili Bentonit Kil içeriği ve Biberiye Uçucu Yağı ile cildinizi arındıran bir bakım sunuyor. Cilte biriken toksinleri uzaklaştırma özelliğine sahip yüksek minerallı Bentonit Kilinin sabuna kattığı ekstra arındırıcı özellik sayesinde cilde derinlemesine bir temizlik sağlar. Gün içinde biriken yağ ve kiri ciltten uzaklaştırma etkisiyle tüm ciltlerin kullanımına uygundur. akne-sivilce ve siyah nokta sorunu yaşayan ciltlerin de tercihi olan Bentonit Kil Sabunu ile detoks etkili bir sabun deneyimine hazırlanın! 

ADET
₺32,00 KDV Dahil
Doğal Sabunlar

110 gr

Lavanta Uçucu Yağı sayesinde muhteşem bir etkiye ve kokuya sahip olan Polente Natural Lavanta Sabunu, Hindistan Cevizi Yağı ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde cilt bakımının vazgeçilmezleri arasında yerini alır. Naturel Zeytinyağı ve Hindistan Cevizi Yağının cilde yoğun şekilde nem vermesiyle besleyici özelliğe sahiptir. Tüm ciltlerin kullanımı için idealdir. Sivilce ve siyah nokta bakımı için de kullanabileceğiniz doğal içerikli Polente Naturel Lavanta Sabunu ile tanışın!

ADET
₺26,00 KDV Dahil
Doğal Sabunlar

110 gr

Polente Natural Okaliptus Aktif Karbon Sabunu cilt ve sakal temizliği için ideal içeriklere sahiptir. Cildin sebum salgısını dengeleyerek siyah nokta ve sivilce oluşumlarını kontrol altına almaya yardımcı olur. Sakal altında oluşabilen sivilce sorunları için antibakteriyel özelliğe sahip Okaliptus Uçucu Yağı özel olarak kullanılmıştır. Ayrıca Aktif Karbon gözenekleri derinlemesine temizleyerek daha sağlıklı bir cilt ve sakal için gerekli bakımı yapar. Hindistan Cevizi Yağı ise cildi onarma ve nemlendirme etkileri sebebiyle kullanılmış olup cildin kurumasını engeller. Günlük kullanıma uygun bu doğal cilt ve sakal sabunu ile tanışın!

ADET
₺26,00 KDV Dahil
Doğal Sabunlar

110 gr

Polente Natural Argan Sabunu besleyici yağlarla zenginleştirilmiş formülü ile saç ve sakal temizliği için ideal bir tercihtir. İçeriğinde bulunan Argan Yağı saç ve sakal bakımı için kullanılan değerli bir yağdır. Saçları kökten uça besleyerek daha sağlıklı ve parlak olmalarına yardımcı olur. Tatlı Badem Yağı ve Hindistan Cevizi Yağı ile besleyiciliği arttırılmış olan Argan Sabunu zehirli içeriklerden uzak doğal bir bakım sağlar. Günlük olarak saç-sakal temizliğinde keyifle kullanacağız bir sabun ile tanışın!

ADET
₺32,00 KDV Dahil
Doğal Sabunlar

1 Adet 5-7 Cm/5 Gr

Akdenizin derinliklerinden çıkarılan naturel Deniz Süngerleri cilt temizliğinde doğal ve sağlıklı bir alternatif olarak tercih edilmektedir. Cilt ile mükemmel uyuma sahip olan Deniz Süngerleri antibakteriyel özelliğe sahiplerdir bu nedenle uzun yıllar kullanılabilir. Yüz yıkama sabunu veya diğer temizleme ürünlerini köpürterek Deniz süngeri ile cilde uygulanır. Cildin derinlemesine temizlenmesine yardımcı olur, pütürlü doğal dokusu gözeneklerdeki kir ve makyaj kalıntılarının uzaklaşmasını sağlar. Aynı zamanda yüz bakımı için özellikle seçilmiş olan Polente Natural Deniz Süngerleri kan dolaşımını hızlandırarak daha sağlıklı görünüm için cildi destekler.

Deniz Süngeri ıslatılarak yumuşaması sağlanır sonrasında cilt temizleme sabunu sünger ile köpürtülerek ıslak cilde birkaç saniye uygulanır ve beklemeden durulanır.

ADET
₺54,50 KDV Dahil
₺62,00 KDV Dahil
Çok Satanlar

Natural Deniz Süngeri ile Eşek Sütü Sabunu’ndan oluşan indirimli cilt bakım seti cilt temizliğinde günlük bakım için idealdir. Yüz yıkamak için kullanılan tamamen doğal Polente Deniz Süngeri ile Eşek Sütü Sabunu bir arada kullanabilirsiniz. Islatılan sünger ile sabunu köpürterek ıslak cilde birkaç saniye masaj yapmak ardından bol su ile durulamak cildin kir, yağ ve makyaj kalıntılarından arınmasına yardımcı olur. Antibakteriyel özelliğe sahip olan süngeri uzun yıllar kullanmak mümkündür. Kullandıktan sonra durulayarak hava alacak şekilde saklamak Deniz Süngeri’nin uzun ömür olması için yeterlidir. Zengin içeriğe sahip Eşek Sütü Sabunu ise cilde nazik bir bakım sağlayarak arınmış, aydınlık, sağlıklı ve leke görünümden uzak bir için yardımcı olur.

ADET
₺74,20 KDV Dahil
₺92,00 KDV Dahil
Çok Satanlar

En sevilen 4 adet Polente Sabundan oluşan indirimli fırsat paketi içeriğinde;

Çay Ağacı Sabunu,

Keçi Sütü Sabunu,

Gold Milk Sabunu,

Lavanta Sabunu bulunmaktadır.

Günlük olarak cilt ve vücut temizliğinde kullanıma uygun olan doğal sabunlar zeytinyağı ve çeşitli aromaterapi yağları ile el yapımı olarak üretilmiştir.

ADET
₺99,00 KDV Dahil
₺124,00 KDV Dahil
Doğal Sabunlar

110 gr

Polente Natural Aktif  Karbon Sabunu içeriğinde bulunan Aktif Karbon ve değerli yağlarla cilt temizliğinde derinlemesine bir arınma sağlar. Karma, yağlı, sivilce - akne sorunu yaşayan veya akneye meyilli ciltlerin günlük olarak cilt ve makyaj temizliğinde kullanabileceği ideal bir sabundur. Yağlanmayı dengeleyerek, kir ve makyaj kalıntılarını cilt üzerinden iyi şekilde uzaklaştırdığı için siyah nokta sorunlarına yönelik kullanımı da tercih edilebilir.  Aktif karbon ile cildinizi derinlemesine temizleyen doğal bir sabun ile tanışın!

ADET
₺26,00 KDV Dahil
Doğal Sabunlar

110 gr

Polente Natural Kahve Sabunu cildi kir ve yağdan arındırırken içeriğinde bulunan kahve taneleri sayesinde cilde nazik bir peeling etkisi sağlar. Kakao yağı içeriği ile cildin nemli kalmasına yardımcı bu sayede tüm ciltlerin yanında kuru ciltler için de harikadır. Özellikle siyah nokta sorunu için tercih edilen Kahveli Sabun günlük olarak cilt ve makyaj temizliği için idealdir. Bu benzersiz zengin içerikli sabun ile siz de tanışın.

ADET
₺26,00 KDV Dahil
1

Doğal yüz sabunları içerdiği yağların faydalarını taşımaktadır. Çay ağaçı sabunu sivilce ve akne sabunu olarak da bilinmektedir. Polente sabunları keşfedin!

Yüzyıllardır cilt bakımının en önemli parçası olan sabunlar şimdi ilk günkü kadar saf ve masum bir içeriğe sahip. Cildinizi zehirli kimyasallarla zehirlemeden doğadan gelen temiz içeriklerle yıkamanın farkını hissetmeye hazır olun! Değerli aromaterapik yağlarla üretilen Polente Yüz Sabunları doğallığı ile cildinide fark yaratıyor.

Çay Ağacı Sabunu akne sivilce sorunları için yüzyıllardır aromaterapide en çok kullanılan yağ olan Çay Ağacı Yağı ile hazırlanan cilt temizleme sabunu yağlı, karma ve sivilce sorunu yaşayan ciltlerin vazgeçilmezidir. Cildi aktif karbon sayesinde derinlemesine temizleyerek arınmış ve sağlıklı bir cilt sunar.

Gold Milk Sabunu süt ile zerdeçal yoğunluklu özel bir baharat karışımı sayesinde cilde benzersiz bir bakım sağlar. Bu Özel Zerdeçal Sabunu el yapımı olarak naturel zeytinyağı ile üretilmiştir. Geleneksel zeytinyağı sabunlarının modern ve zenginleştirilmiş hali olan Gold Milk Sabunu akne ve leke sorunu yaşayan ciltler için günlük makyaj temizleyici olarak da kullanılabilir. 

Eşek Sütü Sabunu eski zamanlarda cilt bakımı için en çok kullanılan süt olan Eşek Sütü ile üretilen Polente Natural Eşek Sütü Sabunu leke sorunu yaşayan ciltlerin vazgeçilmez doğal sabunudur. Kremsi yapısı sayesinde hassas ciltleri dahi rahatsız etmeden temizler. Günlük olarak kullanılması tavsiye edilen eşek sütü sabunu makyaj temizliği için kullanıma uygundur.

Keçi Sütü Sabunu organik keçi sütü ile hazırlanan Polente Natural Keçi Sütü Sabunu tüm ciltlerin günlük kullanımına uygundur. Keçi sütü yüksek vitamin ve mineral değerleri sayesinde cilde mükemmel bir nem sağlayarak eşsiz bir bakım sunar. Geleneksel cilt bakımında kullanılan keçi sütü sabunu gözenekleri derinlemesine temizleyerek siyah nokta ve akne oluşumunlarının önüne geçer.

Bentonit Kil Sabunu yüksek mineralli özel bir kil çeşidi olan bentonit kil ile biberiye uçucu yağını bir araya getiren bu detoks etkili sabun cildi nazik şekilde temizler. Kiri, yağı ve makyaj kalıntılarını ciltten arındırır. Düzenli olarak temizlenen ciltlerde cilt sorunları azalmakta veya daha az görülmektedir.

Lavanta Sabunu güzellik sabunu olarak bilenen Lavanta Sabunu içerisindeki lavanta uçucu yağı sayesinde eşsiz bir kokuya sahiptir. Hindistan cevizi yağı sayesinde cildi mükemmel şekilde nem vererek temizler. Anti bakteriyel etkisi ile sivilce sorunu yaşayan ciltlerin tercihi olmaktadır.

Okaliptus Aktif Karbon Sabunu erkek bakımında cilt ve sakal için aynı anda bakım yapan bu doğal sabun deneyenlerin vazgeçilmezleri arasına katılmaktadır. Cildi kirden ve yağdan etkili şekilde arındırırken okaliptus uçucu yağının antibakteriyel etkisi sayesinde ciltte ve sakal altında oluşan sivilceleri azaltır. Yağlanmayı dengeleyerek siyah nokta oluşumlarının önüne geçer.

Argan Sabunu besleyici yağlarla üretilen Argan Sabunu içerdiği argan yağı ve tatlı badem yağı ile saç köklerinin güçlenmesine yardımcı olur. Saç dökülmesi yaşayanlar için doğal bir alternatif oluşturur. Naturel zeytinyağı ve hindistan cevizi yağı ile saç ve sakalı besleyerek yumuşaklık sağlar.

Aktif Karbon Sabunu içeriğindeki aktif karbon ve hindistan cevizi yağı ile cildi derinlemesine temizlerken aynı zamanda nemli kalmasına yardımcı olur. Sivilce, akne ve siyah nokta sorunları için tercih edilebilecek ideal bir sabundur. Yağlı, karma ve sivilce sorunu yaşan ciltler için ideal bir yüz ve makyaj temizleyicisidir.

 

Çerez Kullanımı

Polente Kozmetik olarak web sitesi deneyiminizi iyileştirmek için yasal mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanmaktayız. Sitemizde kalmanız halinde çerez erişimine izin vermiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.