Cilt Bakım Rutinine Squalene (Skualen) İçeren Ürünleri Dahil Edin - Polente Natural

Cilt Bakım Rutinine Squalene (Skualen) İçeren Ürünleri Dahil Edin

     Yıllara meydan okuyan, sağlıkla ışıldayan, dinç bir cildi kim istemez? Bakım rutinine dahil edilecek doğru ürünlerle sağlıklı bir cilt hayal değil. Yüz temizleme ürünleri, nemlendirici krem, vücut losyonları ya da peelingler… Bakım rutinine dahil edilecek ürün ne olursa olsun içeriğinde değerli özler barındırmasına özen gösterilmeli. Squalene (Skualen) de son zamanlarda oldukça popüler olan bu değerli özlerin başında geliyor. Yüzde yüz doğal ve etkili bir içerik oluşuyla yıldızı parlıyor!

Hangi ürünler Squalene (Skualen) içerir?

Squalene (Skualen) dahil olduğu ürün formüllerinin etkisini katbekat artıran kıyametli bir içerik. Bunun en büyük sebebi ise doğanın kalbinden geliyor oluşu. Zeytin, şeker kamışı gibi bitkisel ürünlerden elde edilen bu içerik hem doğa için hem de cilt için çok kıymetli. Yüzde yüz doğal bu içerik, sürdürülebilir bir kaynaklardan elde edildiği için pek çok ürünün içeriğinde yer alıyor. Cildi canlandırma, parlatma, nemlendirme, aydınlatma gibi pek çok etkisi bulunan bu içerik saç ve vücut bakımı için de tercih ediliyor.

Pek çok içeriğinde Squalane bulunan Polente Natural, hassas ciltlere etkili ve özenli bakım sunar. Polente Natural’de kremler, losyonlar, peelingler, serumlar ve dry oil gibi özel formülasyonlarla Squalene bakımının her adımına dahil edilebilir. Polente Natural’in Squalane içeren ürünleri ile doğal özler ciltle buluşur. Bu benzersiz buluşmalar keyifli rutinlere dönüşür.

 

Squalane içeren nemlendiriciler

Niacinamide & Squalane Nemlendirici Krem, tüm cilt tipleri tarafından gece ve gündüz bakım rutinine dahil edilebilir. İçeriğindeki Macadamia Yağı ve Yaban Mersini Özü ile hafif ve etkili bir bakım sunar. Su bazlı yapısı mucizevi Squalene ve Niacinamide içeriğinin cilt tarafından kolayca emilmesine yardımcı olur.

 

Hyalüronik Asit & Squalane Nemlendirici Krem, pul pul olan ve kuruyan ciltlere yoğun nem sağlar. Ciltteki sebumda doğal olarak bulunan nem sağlayan içerik Squalane ve Hyaluronik asit, zengin formülü ile cildi neme doyurur.

 

Yasemin-Lavanta Vücut Losyonu ve Portakal Çiçeği & Yeşil Mandalina Vücut Losyonu içeriğindeki değerli özlere ek olarak Squalane içerir. Her iki losyon da tüm

vücudu yaz-kış doğal ürünlerle beslemek için eşsiz nem kaynaklarıdır.

 

Polente Violet Çok Amaçlı Kuru Yağ, yoğun Squalene içeriği ile cilde ihtiyacı olan nemi sağlar. Hem cilt hem de saç bakımında nem ihtiyacını karşılamak için tercih edilebilir. Shea Butter ve Squalane’in muhteşem birleşimi sayesinde kullanım sonrası yumuşacık bir his bırakırken etkili biçimde besler.

 

After Shave Moist Cream, tıraş sonrası tahrişi ve hassasiyeti etkili bir nem takviyesi sunarak hafifletir. Squalane ile zenginleştirmiş olan formül cildin sağlıklı kalmasını sağlarken aydınlık, beslenmiş ve bakımlı bir cilt sunar.

 

 

Squalene içeren peelingler ve maskeler

Strawberry Squalane Glow Peeling, cildin kaybettiği parlaklığı geri kazandırmak ve canlandırmak için formülize edilmiştir. İçeriğindeki mikro şeker kristalleri ölü deriden kurtulmaya yardımcı olurken, Squalene ve Macadamia Yağı cildin kurumasını engeller.

 

Cafein Squalane Soothing Peeling, ciltteki yorgunluğu almak için değerli ve nadir bir yağ olan Marula Yağı ve Squalane’in mükemmel bir birleşimidir. Bu iki kıymetli öz mikro kahve tanecikleriyle birlikte cilt yüzeyini hem arındırır hem de cildin ihtiyacı olan dinç ve enerjik görünümünü geri kazanmasını sağlar.

 

Problemli ciltler için özel oluşturulmuş formülü ile Blueberry Squalane Refresh Peeling, siyah nokta oluşumuyla savaşır. Gözenekleri tıkayan kir ve yağı arındırırken cildi kurutmaz. Böylece nem kaybı sebebi ile ortaya çıkan aşırı sebum üretimi ve siyah nokta oluşumunun önüne geçer. Squalane nemi cilde hapsederek cilt yüzeyinin ışıl ışıl parlamasına yardımcı olur.

 

Hair-Beard Care Gel Mask, saç ve sakalların ihtiyaç duyduğu neme kavuşmasını sağlar. Mükemmel yumuşaklık veren Squalane, kırılmaları azaltır, kuru ve nemsiz görünümün önüne geçer.

 

Squalene içeren serumlar

Collagen Serum, yaşlanma karşıtı etkilerle savaşmak için özel olarak formülize edilmiştir. Değerli yağlarla dolu serum, kırışıklıklar üzerinde etkili bir Anti Aging bakım sunar. Değerli bir nem kaynağı olan Squalane, kolajen serum ile cildi yoğun biçimde nemlendirerek ince kırışıklıkları hafifletmeye, yeni kırışıklıkların oluşumunun önüne geçmeye yardımcı olur.

 

Vitamin C Glow Serum, cilt dokusundaki bozulmaları, renk eşitsizliklerini, leke oluşumunu engellemeye ve ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Cildin aydınlık ve ışıltı bir görünüme kavuşmasına büyük katkı sağlayan Squalane, Vitamin C Glow Serum ile ciltle buluşur, diğer değerli özlerle bir araya gelerek ışıl ışıl bir cilt görünümü sağlar.

 

Dry Oil Beard Serum, erkek bakımında Squalene’in mucizevi etkilerinden faydalanmak isteyenler için hazırlanmıştır. Sakal bakımında ihtiyaç duyulan dipten uca nem desteği, Squalane ve Jojoba Yağı, Argan Yağı gibi değerli özlerle sağlanır.

 

Bakımın her adımında etkili olan içeriği seçmek kadar rutin oluşturmak da önemlidir. Gece ve gündüz bakım rutinine dahil edilerek düzenli kullanılan Squalane içeren ürünler, kısa zamanda ciltte mucizevi bir ışıltı yaratır!

Kullanıcı Yorumları

Öneriler ve fikirleriniz için bize yazın!

Bu site reCaptcha ile korunuyor. Ayrıca bu site için Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.