Hakkımızda

Polente Natural

 

 

 

Polente Natural ailesi olarak doğanın insan ruhuna verdiği tarifsiz ilham ile eski zamanların güzellik sırlarını modern teknoloji ile birleştirerek 2018 yılında temiz ve doğal içerikli bakım ürünlerini sizlerle buluşturmaya başladık. 

 

 

Su bazlı nemlendirici kremler, aktif içerikler kullanılarak hazırlanan serumlar, nadir bölgelerden çıkarılan değerli detoks killeri, saç bakımında doğallığın ve sürdürülebilirliğin öncüsü olan katı şampuanlar ve temiz içerikli birçok ürün GMP (Good Manufacturing Practice) ve ISO 9001:2005 belgerine sahip laboratuvarımızda alanında uzman ekibimizce üretilmektedir. 

 

 

Yaklaşık olarak 6000 yıllık tarihe sahip olan uçucu ve sabit yağları Aromaterapi kategorimizde saf halde sunarak bu kadim şifayı modern dünyaya taşımaktan keyif ve onur duymaktayız.

 

 

İlk günden beri sürdürülebilir yaşamın destekçisi olan markamız ISO 14001: 2015 - Çevre Yönetim Sistemi belgesi ile temiz içerikli ürünleriyle insan sağlığına, geri dönüşüme uygun ambalajlarıyla gezegenimizin sağlığına destek olmaktadır.

 

 

ISO 10002 - Müşteri memnuniyeti kalite yönetim sistemi ile müşteri memniniyetini ön planda tutarak doğadan aldığımız ilhamla çıktığımız yolda en iyiyi sürekli geliştirerek  sizlerle birlikte yürüyoruz.

 

 

Polente Natural İnstagram    Polente Natural Youtube   Polente Natural Twitter   Polente Natural pinterest   Polente Natural Tik Tok